otrdiena, 2023. gada 12. decembris

Kas ir “Gudrā māja”? Cik tas maksā?


Tā ir automatizēta mājas elektrotīkla un elektroiekārtu sistēma (KNX), kas ļauj mājas īpašniekam no visurienes ērti un ātri regulēt visas sistēmā integrētās iekārtas. Šāda veida sistēma nodrošina maksimālu mājas lietošanas komfortu, drošību un energotaupību. „Gudrā māja”, ar interneta un viedtālruņa palīdzību, ir pilnībā pārvaldāma no jebkuras vietas pasaulē.

Cik tas maksā?


Izvairoties no īpaši dārgiem elementiem, kā, piemēram, ar tausti vadāmiem ekrāniem un vadības pultīm, ”Gudrās mājas” (KNX sistēmas) izbūve sadārdzina kopējās elektroinstalācijas izbūves izmaksas tikai par 30%, ja salīdzina ar klasisko elektroinstalācijas variantu analoga izmēra mājai.

Kāpēc izvēlēties ”Gudro māju”?

Cik reizes mums nav nācies nožēlot nepareizi pieņemtus lēmumus? Cik reizes mums šķietami mazsvarīgas lietas ar laiku nav kļuvušas svarīgas un kaitinošas? Izvēloties pareizu ”Gudrās mājas” instalācijas variantu, Jūs dodat sev iespēju nākotnē uzlabot un/vai papildināt savu māju ar Jums nepieciešamām, jaunām funkcijām.

Piemēram, vai Jūs nekad nav kaitinājis kāds nepareizi novietots slēdzis? Vai arī Jums pēkšņi rodas doma, ka ērti būtu ieslēgt/izslēgt teritorijas apgaismojumu no guļamistabas? ”Gudrajā mājā” šādas izmaiņas ir iespējams veikt tikai pārprogrammējot slēdžus, nelaužot sienas un nevelkot jaunus kabeļus.


http://cik.infoportal.lv/index/kas_ir_gudra_maja/0-7


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru